Mojepodlaha.cz, správná volba pro vaše bydlení

Společnost Mojepodlaha.cz se na českém trhu pohybuje již od roku 2009 a není tedy v oblasti podlahářství žádným nováčkem. Roman Šiplák, majitel společnosti, několik let pracoval na poli interiérů a péče o zákazníky. Podlahy ho ale vždy zajímali a staly se jeho koníčkem a později i zaměstnáním.

Baví mě komunikovat se zákazníky, hledat s nimi řešení, diskutovat o interiéru a podlaze. Nejvíce nás těší, když za sebou vidíme pohodlnou podlahu, která dělá našim zákazníkům radost.“ dodává s úsměvem pan Šiplák

Tisíce vzorů, tisíce druhů

Vzorkovna na Argentinské ulici 40 v Praze 7 – Holešovicích vás nechá nahlédnout do kouzelného světa podlah. Přičemž nabízí opravdu skvělou podívanou. Z přibližně 1500 dekorů vinylových podlah, 430 provedení dřevěných podlah a 220 dekorů laminátových podlah se vám jednoduše zatočí hlava. Teď jen zbývá najít tu pravou podlahu pro vás. Díky radám profesionálů, se však nemusíte bát, že sáhnete vedle.

moje podlaha vzorkovna praha

Po Praze a okolí až k vám!

Pokud chcete ušetřit čas, společnost Mojepodlaha.cz vás navštíví přímo u vás doma v rámci celé Prahy i okolí. Odborníci vám nezávazně a zdarma poradí, zaměří prostor, provedou kalkulaci a ukážou vám reálné vzorníky podlah.

Velký výběr vinylových podlah

Pokud hledáte kvalitní vinylovou podlahu, budete v Praze na Argentinské ulici na správné adrese. Vybrat si můžete z plovoucích zámkových podlah na HDF desce, plovoucích zámkových vinylových podlah s korkovým jádrem, plovoucích celovinylových podlah a lepených vinylových podlah. V nabídce je také netradiční tkaný vinyl a saténový vinyl.

Vše co chcete o společnosti Mojepodlaha.cz vědět

Společnost Mojepodlaha.cz má za sebou realizaci pokojů, bytů, domů, ale i komerčních interiéru, jejich prací se můžete pokochat v jídelnách, ve školách, ordinacích, ale i na letišti.

Moje Podlaha spolupracuje se všemi významnými výrobci podlah, vzorky podlah všech výrobců si můžete prohlédnout rozsáhlé vzorkovně v Praze, která se rozkládá na rozloze 200m².