Vinylové podlahy click

Pokud hledáte rychlou a čistou možnost pokládky, už jste ji našli. Díky patentovanému systému klik se můžete těšit z pokládky vinylové podlahy, kterou zvládne opravdu každý. Jednotlivé dílce vinylové podlahové krytiny se jednoduše spojí klikem bez použití lepidla nebo speciálního vybavení.

Systém zámkového spoje je po celém obvodu lamely, díky čemuž můžete podlahu spojovat ze kterékoliv strany. Jednoduše jako puzzle. Díky jednoduché instalaci i skvělým vlastnostem patří systém click mezi nejoblíbenější způsoby pokládky vinylových podlah.

vinylova podlaha fatra click

Výhody zaklikávacího systému

Díky patentovanému zaklikávacímu systému je pokládka vinylové podlahy opravdu snadná a zvládne ji každý, bez použití lepidla a bez nutnosti speciálního nářadí. Co se týče tepelné propustnosti, je u tohoto systému pokládky stejná jako u lepených dílců, rozdíl je v tloušťce dílců, která je větší.

Vždy je dobré umístit pod krytinu podložku, která snižuje kročejový hluk. V případě, že se poškodí nějaký dílec na podlaze, je možné ho vyměnit i v případě, že je uprostřed místnosti. Díky technikám, které jsou dostupné na internetu, se dá dílec vyměnit a není nutné celou podlahu rozebírat. Další předností je možnost pokládky na podlahové topení.

Na co si dát před pokládkou pozor

Před pokládkou vinylové podlahy zaklikávacím systémem se musíte ujistit, že je podklad rovný. Při nerovnosti větší než jsou 2 mm na délku jednoho metru se musí nerovnosti vyhladit. Podklad musí být také čistý a vyschlý a v případě, že máte nainstalované podlahové topení, teplota nesmí přesáhnout 28 stupňů.

Pokládka podlahy

Při pokládce systémem click můžete po podlaze chodit i během pokládky. Díky systému click se nepoužívá lepidlo a jednotlivé dílce vinylové podlahy se pouze zaklikávají do sebe. Pokládka vinylové podlahy by měla probíhat ve směru, kterým svítí světlo do místnosti, při teplotě mezi 18 °C až 22°C a relativní vlhkosti 50 % až 60 %.

Výrobci podlah se systémem click

Pojďme si představit některé kolekce výrobců, kteří u vinylových podlah využívají patentovaný systém click.

DIVINO CLICK

Kolekce Divino nad ostatními vyniká autentickou povrchovou úpravou, je vhodná do domácností i do komerčních prostor.

PRIMERO CLICK

Vinylové podlahy z kolekce Primero Click se stanou ozdobou každého moderního interiéru, kolekce přináší elegantní dřevěné dekory, které jsou naprosto dokonalou imitací dřevěné podlahy.

FATRACLICK

Široký výběr barev i dekorů, které skvěle imitují dřevo i kámen, to je kolekce FatraClick, která je ideální volbou do domácností i komerčních prostorů.

STYLE FLOOR CLICK

Pokud chcete vinylovou podlahu s nádechem exotiky, je tu pro vás kolekce Style Floor Click, která přináší imitaci evropských i exotických dřevin, které od těch pravých rozeznáte jen stěží.