Vinylové podlahy designline a další výrobci

Před tím, než položíte vinylovou podlahovou krytinu, je před vámi asi to nejtěžší. Vybrat z nepřeberného množství barev, vzorů a druhů tu správnou vinylovou podlahu pro váš domov. Pojďme se tedy podívat na některé z výrobců těchto oblíbených krytin, tento souhrn vám může totiž pomoci s nelehkým rozhodováním.

FLOTEX

1FLOOR

CENTIVA

FATRA

Tentokrát nemusíme cestovat za hranice, společnost Fatra je tuzemským výrobcem vinylových podlah. Podlahy disponují širokou škálou barevných odstínů, následují moderní styl života a díky systému Click umožňují snadnou a rychlou pokládku. Česká společnost Tatra také nabízí speciální heterogenní vinylovou podlahu v dílcích Thermofix. Proč zvolit právě tuto krytinu?

AMTICO

Britská společnost Amtico je na trhu více než 50 let, od roku 1964 vyrábí kvalitní vinylové podlahy, které vynikají využitím moderních technologií, originálními dekory i velice jednoduchou údržbou a inspirativním designem.

WINEO DESIGN LINE

Německá společnost Wineo DESIGNline zásobuje svými podlahami nejen německý, ale také evropský trh. Dřevo a kámen jsou hlavními materiály, které při tvorbě vinylových podlah tuto společnost inspirovaly. Podlahy od společnosti Wineo DESIGNline se vyznačují nejen inovativním přístupem a hledáním moderních řešení v oblasti krytin, ale také dlouhou životností, rychlou montáží, snadnou instalací a nízkou konstrukční výškou.

VINYL FLOOR FOREVER

TARKETT

Švédská společnost Tarkett rozhodně není ve světě podlahových krytin nováčkem, což dokazuje více než 130 let zkušeností a 100 zemí, do kterých vinylové krytiny vyváží. Podlahy společnosti Tarkett nabízí nepřeberné množství barev, povrchových efektů i možností zkosení.

GERFLOR

Nové technologie a vysoká kvalita podlahových krytin charakterizují francouzskou společnost Gerflor, která klade důraz na respektování životního prostředí. Všechny produkty Gerflor je možné recyklovat.

FATRA THERMOFIX

Podlahová krytina Thermofix se vyznačuje vysokou odolností proti vlhkému prostředí, dlouhou životností i rozměrovou stálostí a chemickou odolností. Podlaha Thermofix je ideálním řešením pro podlahové vytápění, má skvělé zvukové izolační vlastnosti a nepoškodí ji ani kolečková židle. Thermofix se skládá z několika vrstev s vloženým skelným rounem, povrch krytiny ochraňuje polyuretanová vrstva, která zvyšuje odolnost a nabízí jednoduchou údržbu podlahy.